زمان بارگزاری این صفحه: 12:07 PM UTC

کالابرگ های دریافت سهمیه نفت سفید اعلام شد

صدای گیلان – کالابرگ های شماره 137، 237 ، 337 و 537 برای دریافت سهمیه نفت سفید اعلام شد

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان

صبح امروز ( 27 دی ماه ) هشتمین کالابرگ نفت سفید سال 93 برای مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی ساکن شهرها و روستاها و مناطق صعب العبور گیلان اعلام شد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ؛ طی اطلاعیه صادره از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان کالابرگ های شماره 137، 237 ، 337 و 537 برای دریافت سهمیه نفت سفید اعلام شد .

كالابرگ هاي اعلام شده به میزان 250 لیتر برای مناطق عادی و 420 لیتر برای مناطق صعب العبور از تاریخ یکم بهمن تا 30 بهمن قابل دریافت است .

همچنین ، کالابرگ های قبلی به شماره 135، 235 ، 335 و535 نیز تا تاریخ 30 دی ماه قابل وصول است .

شایان ذکر است از ابتدای سال تاکنون مجموعاً 158 میلیون و 281 هزار لیتر بوده که از این میزان 13 میلیون و 663 هزار لیتر به مناطق صعب العبور ارسال شده است .

گفتنی است این میزان نفت سفید طی 29 فقره کالابرگ و در هشت نوبت از ابتدای سال تاکنون تخصیص یافته است .

علیرغم ارسال نفت سفید برای ذخیره سازی زمستانی در شش ماهه ابتدای سال ، در شش ماهه دوم سال نیز بصورت ماهانه یک کالابرگ از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان اعلام شده است

مطالب بیشتر؛

  • حکم نماینده ولی فقیه استان برای مدیر شركت نفت گیلان صدای گیلان - فردین چراجی ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، طی حکمی از زین العابدین قربانی ، نماینده ولی فقیه دراستان و رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر ، بعنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گیلان منصوب شد . […]
  • رونمایی از تابلوی انبار نفت رشت به نام شهید«بهمنی مقدم»/ تصاویر صدای گیلان- از تابلوی انبار نفت رشت به نام شهید«بهمنی مقدم» با حضور استاندار و جمعی از مسولین رونمایی شد.
  • کالابرگ دریافت نفت سفید در گیلان اعلام شد صدای گیلان - کالابرگ نفت سفید برای مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی ساکن در شهرها و روستاها و مناطق صعب العبور گیلان اعلام شد .
  • معرفی کتاب «اتحادیه ابلهان» وقتی نابغه حقیقی در دنیا پیدا می‌شود، می‌توانید او را از این نشانه بشناسید: تمام ابلهان علیه‌اش متحد می‌شوند.
  • زخم عروس گیلان عفونی شده است! جنگل‌های سراوان در نزدیکی رشت از جمله جنگل‌های زیبا و دیدنی گیلان است اما بخشی از این جنگل محل دفن زباله شده است و متاسفانه هر روز، کامیون‌های حمل زباله شهرداری‌های چند شهر گیلان در حال رفت و آمد و تخلیه زباله در این منطقه زیبای جنگلی هستند. […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه