زمان بارگزاری این صفحه: 2:18 PM UTC

کتک‌کاری 2 کشتی‌گیر سرشناس

صدای گیلان – دو کشتی‌گیر سرشناس که یکی از آنها سابقه قهرمانی در المپیک را نیز دارد، در مجموعه انقلاب کتک‌کاری به راه انداختند.

کتک‌کاری 2 کشتی‌گیر سرشناس

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

روز گذشته (جمعه) دو کشتی‌گیر سرشناس که یکی از آنها سابقه قهرمانی در المپیک را نیز دارد، در مجموعه انقلاب کتک‌کاری به راه انداختند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از نامه نیوز، نگهبانان مجموعه انقلاب از آنها کارت ورود به مجموعه را درخواست کردند اما این دو کشتی‌گیر که توقع نداشتند از آنها کارت خواسته شود، بدون توجه به هشدارهای نگهبانان مبنی بر وارد نشدن به مجموعه بدون کارت، به سرعت با خودرو داخل مجموعه شدند و به همین دلیل نیز نگهبان ضربه‌ای به خودروی کشتی‌گیران زد.

آنها پس از انجام کار و هنگام خروج از مجموعه به سراغ نگهبانی رفتند که به خودرو ضربه زد. نگهبانان به آنها اعلام کردند که بخاطر ورود غیرمجاز به مجموعه قصد برخورد با آنها را داشته‌اند. پس از کمی بگومگو، دو کشتی‌گیر با نگهبانان مجموعه بطور فیزیکی درگیر شدند.

نگهبانان در این درگیری مضروب شده‌اند و حتی برای پیگیری موضوع، به پزشکی قانونی رفته‌اند و احتمال دارد به زودی از کشتی‌گیران سرشناس شکایت شود.

مطالب بیشتر؛

  • رئیس شورای شهر کلاچای بازداشت شد کلاچای - صدای گیلان؛ فرمانده انتظامی رودسر گفت: رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای با دستور مقام قضایی پیرامون آتش‌سوزی منزلش و کشته شدن همسر و دو فرزندش بازداشت شده است.
  • قول احمدی نژاد برای كنار گذاشتن مشایی. صدای گیلان - جمعی از مسئولان و نیروهای دولت نهم و دهم با احمدی نژاد دیدار کردند.
  • دستگیری جاعلان دريافت وام کشاورزي در رشت رئيس پليس آگاهي گيلان گفت؛ 2 جاعل مدارک دريافت وام کشاورزي در رشت دستگير شدند.
  • تزریق 110 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه صومعه‌سرا صدای گیلان - نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز بیش از یک صدو ده میلیارد تومان پول برای این شهرستان ارتزاق شده است، گفت: این در زمانی است که دولت فوق‌العاده از نظر مالی مشکل […]
  • از یارانه تیرماه چه خبر؟ گرچه سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکنون اطلاع‌رسانی در رابطه با زمان واریز یارانه تیرماه نداشته ولی واضح است که قرار نیست یارانه این ماه هم به روال زمانبندی گذشته یعنی ساعت ۲۴ امروز بیست دوم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه