زمان بارگزاری این صفحه: 3:29 PM UTC

کسب رتبه برتر «تسنیم گیلان» در اخبار مفهومی بسیج

صدای گیلان – تسنیم گیلان در بخش ” اخبار مفهومی بسیج” همایش بسیج و رسانه این استان با حضور سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه رتبه برتر را کسب کرد.

تسنیم گیلان

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان، همایش بسیج و رسانه صبح امروز با حضور سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه و سردار هامون محمدی فرمانده سپاه قدس استان گیلان آغاز شد.

در این همایش از رسانه‌های برتر در حوزه‌های مختلف بسیج تجلیل شد که خبرگزاری تسنیم گیلان توانست در ارزیابی هیئت داوران همایش بسیج و رسانه این استان در زمیته پوشش و تولید “اخبار مفهومی در زمینه بسیج” رتبه برتر را کسب کند.

هادی طوماری مدیر خبرگزاری تسنیم در گیلان به نمایندگی از خبرنگاران تسنیم در این استان لوح سپاس همایش را با حضور سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه دریافت کرد.

همایش بسیج و رسانه گیلان با حضور بیش از 150 نفر از فعالان رسانه‌ای استان گیلان در تالار یاس رشت برگزار شد.

مطالب بیشتر؛

  • تفاهم‌نامه همکاری بین محیط‌ زیست و خبرگزاری تسنیم گیلان صدای گیلان - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست گیلان از دفتر خبرگزاری تسنیم در استان بازدید به عمل آورد و در این بازدید مقرر شد تفاهم‌نامه همکاری رسانه‌ای محیط‌زیست و خبرگزاری تسنیم گیلان نیمه نخست دی ماه منعقد […]
  • زیباکلام؛ تلویزیون مال هواداران جلیلی است زیباکلام معتقد است صداوسیما کاملا تاکید دارد که سازمانی متعلق به گروهی خاص از اصولگرایان تندرو است و از آشکار شدن این موضوع هم ابایی ندارد.
  • افراط گرایی از مشرق تا مغرب جهان تردیدی وجود ندارد که پیگیری اوضاع کشورهای عرب هر ناظر بی طرفی را دچار هول و هراس می کند زیرا می بیند خط افراط گرایی و تروریسم از مغرب تا مشرق جهان عرب کشیده شده و تمام نقاط آن را فراگرفته است. تصاویر مربوط به کشته شدگان در هرگوشه ای پراکنده است و در برابر چشم همگان قرار دارد. این […]
  • تقدیر رییس جمهوری از خدمات ارزنده دكتر فرجی دانا رییس جمهوری با احترام به حق قانونی مجلس، از خدمات ارزنده دكتر رضا فرجی دانا تقدیر کرد.
  • نخستین جشنواره کتاب سال محیط زیست. صدای گیلان - امروز، مراسم نخستین جشن کتاب سال محیط زیست ایران در تالار شهدای سازمان حفاظت محیط زیست برگزار خواهد شد. آنچه که در پی می‌آید، متن سخنرانی نگارنده به عنوان دبیر این جشنواره […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه