زمان بارگزاری این صفحه: 12:00 AM UTC

گروه تروریستی تندروتر از داعش در راه است

به گفته یک صاحبنظر عرب مصری ،گروهی تندرو تر و بسیار وحشتناکتر از تروریستهای جنایتکار داعش با اعضاء پاکستانی، چچنی و اروپایی در حال شکل گیری است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش جوانرود هه وال، وبسیات کردی زبان (NNA) در خبری نوشت: هنوز کشتار و بریدن سر وبه راه افتادن سیل خون توسط گروه تروریستی داعش که هرگز احتمال نمی رود چنین جنایاتی در تاریخ به وقوع پیوسته باشد یک صاحب نظر عرب آشکار ساخت: یک گروه تندرو تر در عراق و سوریه سر بر خواهد آورد.

 

بر اساس خبری از پایگاه خبری (نجوم) مصری، هرچند گروه تروریستی داعش توانست به خاطر تندروی و رفتار وحشیانه خود و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم تعدادی از مناطق عراق و سوریه را تحت کنترل خود درآورد و میزان قابل نوجهی سلاح و مهمات را از جنگها و همکاریهای خارجی جمع آوری نمود اما صابر روبیعی صاحب نظر عرب می گوید: گروهی تندروتر از تروریستهای داعش به نام گروه (خراسان) در منطقه قفقاز روسیه سر بر خواهد آورد که اعضاء آن از پاکستان،چچن و کشورهای اروپایی تشکیل شده اند.

 

به گفته وی، شمار زیادی از این گروه به عراق و سوریه نفوذ کرده اند واقدام به کشتن اعضاء و هواداران داعش می نمایند تا جای پای خود را در این کشورها باز نمایند.

 

مطالب بیشتر؛

  • پوتین سپر سرباز شاه عباس را به روحانی هدیه داد معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت: پایان دیدار گرم روز گذشته روسای جمهوری ایران و روسیه خاطره انگیز شد و پوتین سپری را به روحانی هدیه داد.
  • «جاذبه‌های گردشگری گلستان» صدای گیلان - استان گلستان با توجه به وجود آثار طبیعی فراوان و همچنین پیشینه تاریخی غنی از مراکز گردگشری فراوانی برخوردار است که همه ساله میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی […]
  • ماجرای پوسترهای مستهجن علیه خاتمی که به دستور رحیمی منتشر می شد چه بود؟ دور روز مانده به انتخابات خرداد 76 به سنندج سفر کردم. زمانی که رحیمی استاندار آنجا بود. از طریق دستگاه های اطلاعاتی و منابع قضایی مطلع شدیم که در استانداری محلی به چاپ و تکثیر پوسترهایی علیه آقای خاتمی اختصاص یافته است. […]
  • هدیه قهرمانی در لنگرود؛ بوقلمون، غاز و خروس! در پایان مسابقات والیبال محلات لنگرود علاوه بر اهدا کاپ و لوح تقدیر، به تیم اول 7 عدد بوقلمون، تیم دوم 7 عدد غاز و به تیم سوم 7 عدد خروس اهدا شد .
  • ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  در نشست شورای اداری گیلان گفت: ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند.   به گزارش خبرگزاری صداوسیما علی ربیعی در این نشست افزایش سطح رفاه عمومی میان اقشار مختلف را یکی از سیاستهای […]






عناوین ویژه