زمان بارگزاری این صفحه: 8:06 PM UTC

29 نفر از محکومین جرائم غير عمد در گیلان از زندان آزاد شدند

مدير عامل ستاد ديه گیلان؛ 29 نفر از زندانيان جرائم غير عمد از طريق كمك هاي ستاد ديه و خيرين نيكوكار از زندان آزاد و به كانون گرم خانواده هاي خود باز گشتند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدير عامل ستاد ديه گیلان اعلام كرد؛ همزمان با آغاز ايام الله دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب شكوه مند اسلامي تعداد 29 نفر از زندانيان جرائم غير عمد از طريق كمك هاي ستاد ديه و خيرين نيكوكار از زندان آزاد و به كانون گرم خانواده هاي خود باز گشتند.

حمید کامران زاده ادامه داد؛ ميزان كل محكوميت اين افراد مبلغي بالغ بر 14ميليارد ريال بوده كه شاكيان محترم مبلغ حدود 9 ميليارد ريال را گذشت رضايتمندانه داشته و حدود 5ميليارد ريال نيز از طريق كمك هاي ستاد ديه و افراد نيكوكار و خير تامين شده است.

وی با اشاره به اينكه حدود 400 نفر زنداني جرائم غير عمد در زندانهاي استان گيلان حضور دارند گفت؛ ستاد ديه اين آمادگي را دارد كه افرادي كه واجد شرايط كمك ستاد ديه هستند را تا پايان سال از زندان آزاد نمايد .

مدیر عامل ستاد دیه استان  همچنين ضمن تشكر و قدر داني از مردم خير و نيكوكار استان خواست براي آزادي كساني كه به دليل عدم توانايي در پرداخت ديون در زندان ها هستند پيش قدم شده و ضمينه آزادي زندانيان جرائم غير عمد را فراهم آورند تا در سال جديد اين افراد در جمع خانواده هاي خود باشند.

مطالب بیشتر؛

  • آزادی بیش از ۲۷۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد گیلان مدیر عامل ستاد دیه استان گیلان گفت؛ در شش ماه ابتدای سال جاری و تا کنون تعداد ۲۷۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده های خود […]
  • سایه سنگین طلاق توافقی بر زندگی‌های مشترک در سال‌های اخیر تغییر شیوه‌های همسریابی، افزایش توقعات زوجین، عدم شناخت، افزایش مشغله‌های شغلی و حتی تفریح افراطی افراد منجر شده است تا طلاق توافقی بیش از بیش بر سر زندگی مشترک افراد سایه سنگینی […]
  • حکایت تلخ زنانی‌که از چنگ بوکوحرام گریختند گروگان های سابق گروه تروریستی وکو حرام در شمال نیجریه می گویند که بعضی دیگر از اسیران این گروه با نزدیک شدن ارتش که برای نجات آنها می آمد سنگسار شدند.
  • «داعش» در منگنه شرق: ایران، آمریکا؛ خیلی دور، خیلی نزدیک. این بار عراق، موضوع مشترک است؛ آن‌هم تکفیری‌های «داعش» اما هریک، به‌تنهایی و البته مشروط به درخواست کشور میزبان؛ عراق. پس از فعال‌شدن تکفیری‌های «داعش» در عراق و اشغال برخی شهرهای این کشور، بحران عراق سوژه‌ای شد تا رسانه‌ها از احتمال همکاری […]
  • صلحی میان دو کشور پایدار است كه بر پایه فرهنگ باشد نه سیاست شهردار رشت در جمع شهرداران صلح جهانی ؛ اگر بخواهیم صلح و اندیشه به آن، در ذهن انسان‌ها شكل بگیرد باید به آن اهمیت داد و اهمیت به چنین موضوعاتی به اقدامات فرهنگی و اجتماعی نیاز […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه