زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 PM UTC

6 = 7-3!

کشف جدید ریاضیات در کمسیون فرهنگی شورای رشت/ شیرزاد؛ اعلام شش رای به دبیر کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت در حالی که دو عضو از هفت عضو این کمیسیون غایب بودند و یک رای مخالف بود، تعجب‌آور است.

به گزارش صدای گیلان ، فاطمه شیرزاد در بخشی از گفتگوی خود با خبرنگار فارس در رشت  به روز رای‌گیری اعضای کمیسیون فرهنگی به دبیر این کمیسیون اشاره کرد و گفت : این کمیسیون هفت نفر عضو دارد و در روز رای‌گیری تنها پنج نفر از اعضای کمیسیون در جلسه حضور داشتند و دو نفر از اعضای شورا غایب بودند.

شیرزاد متذکر شد: برای بنده تعجب برانگیز است در صورتی که دو نفر از اعضای کمیسیون در جلسه حضور نداشتند چگونه رای اعتماد به دبیر کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت را شش رای محاسبه کرده‌اند در حالی که بنده نسبت به این انتخاب رای مخالف داده بودم.

تداوم در زایش تراژیک شورای شهر رشت

به گزارش صدای گیلان شورای شهر چهارم رشت آنچنان زایش های تراژیک و البته نامبارکی داشته که تقریبا مردمان دیار باران به آن عادت کرده اند، هر چند شورا نشینیان رسانه ها را در حداکثر توان خود به باد ناسزا و دشنامی گرفته  (البته بجزء محمود باقری‌خطیبانی که چند بار از خبرنگاران عذر خواهی کرده و انها را به نقد شورا دعوت کرده است) و تمام ناتوانی و بی دقتی و صد البته ناکار آمدی شورا را  زیر سر سایت های خبری گیلان می بینند، ولی گاهی بلای اسمانی انچنان بر سرشان خراب می شود که دیگر راهی برای انکار و یا حداقل مرتبط کردن ان به رسانه ها ندارند و به قول معروف دستشان در حنا می ماند.

همین خبر مذکور که از زبان عضو شورا و با استفاده از ریاضیات کلاس اول ابتدایی هم طرح شده است نشان می دهد که یا باید اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت به کشف جدیدی در ریاضیات دست یافته باشند و یا باید این مورد را نیز جزء زایش های بی نظیر شورا به حساب آورد. وقس علی هذا

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه